Email:sales@jinbeiextruder.com Циндао Jeebo апараті Лтд

Циндао Jeebo апараті Лтд

Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Циндао Jeebo апараті Лтд

Додайте: №15, Гуандун Роуд, Індустріальний парк Бейгуань, місто Цзяочжоу, Циндао, Китай

Тел: + 86-532-82287388

Представництво в РФ: (423) 249-22-82

Мобільний телефон: + 86-13792822973 (доступний wahtsapp)

Мобільний телефон: + 86-13793207543 (доступно whatsapp)

Електронна пошта: sales@jinbeiextruder.com

ПП Водопровідна лінія по виробництву труб

ПП Водопровідна лінія по виробництву труб

Технічна лінія водопостачання має відмінну гнучкість, термостійкість, стійкість до старіння, високу проникність в середовищі, стійкість до тріщини навколишнього середовища та інше. Якщо ви можете швидко дізнатись нам, наша компанія може надати вам деякі переваги та пільги. А якщо ви розмістите замовлення, ми обіцяємо доставити якомога швидше.

Chat Now
Product Details

основні технічні характеристики

труба 规格 .png

перевага продукту

ПП водопровідна лінія виробництва труб має чудову жорсткість і гнучкість, термостійкість, стійкість до старіння, високу медичну міцність, стійкість до розрядження навколишнього напруги, стійкість до деформації повзучості, термозв'язку та інше. Таким чином, переважно газова та водопровідна труба для каналізаційної системи між містом і передмістю, і відіграє важливу роль у газо- та водопостачанні міста.

характеристика продукту

Ця виробнича лінія має особливість високої автоматичної і стабільної. Він користується популярністю у багатьох замовників. І це найкращий вибір для заміни імпортної виробничої лінії. Прийняти нову технологію електромагнітного індукційного контролера для керування електромагнітним нагрівальним кільцем, коефіцієнт використання електроенергії перевищує 98 %, може заощадити 50% електроенергії.

формування продукту

Весь PE wtater постачають трубну машину включає в себе декілька частин. Машина складається з машини для вакуумного подавання та сушарки, двох одношвейних екструдера, PE-трубного режиму, вакуумного калібрувального бака, розпилювального бака, відбирання машини, машини для різання та стек. При необхідності, ми також встановлюємо допоміжні машини для клієнтів.

доставка продукту

   Якщо ви розмістите замовлення, ми обіцяємо доставити машини якомога швидше. І ми також можемо гарантувати, що пакують продукт ретельно, щоб не пошкодити машини.

发货 2_ 副本 .jpg

Якщо ви хочете купити, приходьте і зв'яжіться з нами. Ми відомі своєю високою якістю, високою ефективністю, низькими витратами та низьким рівнем забруднення. У ці роки наша країна і весь світ усвідомлюють екологічні проблеми. Президент Сі сказав важливість природи. Ми реалізуємо зелену дорогу. Де б ви не знаходились, ми можемо намагатись максимально задовольнити вас і забезпечити хороший екструдер, хорошу пластикову машину та хороший сервіс.

Веб: jinbeiextruder.com

Пошта: sales5@jbd-china.com

Тел: 86-532-82287388

whatsapp: 86-15725191772

Якщо ви перевіряєте трубопровідну арматуру Китаю ПЕ Водопостачання, ціну, вартість, продаж або PDF, будь ласка, зв'яжіться з нами, ми є одним з провідних виробників та постачальників.

Якщо ви перевіряєте виробничу лінію водопостачання, ціни, витрати, на продаж або PDF, будь-ласка, звертайтеся до нас, ми є одним з провідних виробників та постачальників.
Hot Tags: pe водопровідна лінія виробництва трубопроводів,, Китай, виробники, постачальники, фабрика, pdf, ціна, вартість, на продаж
Супутні товари